Site preloader
blancoptik.sk

Slnečné okuliare

Ponúkame Vám luxusné módne kúsky rôznych značiek, ktoré vieme prispôsobiť vašim potrebám, ako napr. na rôzne druhy športu, bežné nosenie.

Slnečné okuliare sú úžasná vec, čo tak ich spoznať v dioptrickom prevedení? Zamilujete si ich.

Slnečné okuliare nie sú už len letným doplnkom, ale celoročným. Slúžia nám na ochranu zraku, ale aj ako štýlový doplnok. Okrem štýlového a elegantného doplnku by mali ale spĺňať aj inú funkciu a tou je ochrana vášho zraku pred slnečným žiarením. Z tohto dôvodu by ste pri výbere slnečných okuliarov nemali pozerať len na vzhľad a cenu, ale aj na všetky potrebné filtre, ktoré by mali sklá na okuliaroch mať, aby vase oči boli dostatočne chránené.

Zrak je pre človeka najdôležitejší zmysel, až 80 % informácií vnímame práve očami. Keďže očná šošovka nikdy nie je schopná regenerácie prirodzenou cestou, je ochrana očí pred UV žiarením o to dôležitejšia. Vyberte si preto tie správne okuliare a zaraďte do svojho jedálnička potraviny, ktoré sú dobrou prevenciou pred poškodením zraku. Okuliare by mali mať dostatočný UV filter, aby vaše oči ochránili a kvalitnejšie kúsky ochránia aj pred oslnením. Pri kúpe by ste sa mali poradiť s personálom v predajní. Tam by vám mali vedieť poradiť, aké okuliare potrebujete vzhľadom na ich budúce využitie a taktiež vám odpovedia na všetky vaše otázky.

V ponuke máme nasledovné značky a mnoho iných...