Site preloader
blancoptik.sk

O Blanc Optik

„Kto povedal, že moje sny musia zostať len mojimi snami?“ spýtal sa už dávno ani nevieme koho Hans Christian Andersen. Máme rady jeho rozprávky so šťastnými koncami a tak sme chceli nájsť aj ten svoj. Splnili sme si ho otvorením prvej optiky…
Blanc Optik optika vznikla s myšlienkou poskytovať kvalitné služby v oblasti optiky s portfóliom všetkého, čo sa týka ľudského zraku a kvalitného videnia na jednom mieste. Našou snahou je pomôcť každému kto k nám zavíta. Neustálym vzdelávaním zvyšujeme našu obratnosť, čím skvalitňujeme ponúkané služby na vyššiu profesionálnu úroveň. Sme optika, ktorá robí svoju prácu s radosťou a od srdca už viac ako 10 rokov.

Založená v roku 2010

Prvá Blanc Optik bola pri Mexe, pamätáte sa? Počas 10 rokov sme sa už párkrát presťahovali a rozšírili naše pôsobenie okrem Dolného Kubína aj do Ružomberka.

Vyškolení zamestnanci

Náš personál sa neustále vzdeláva a zdokonaľuje v nových trendoch, materiáloch i funkčnostiach okuliarových i kontaktných šošoviek, aby náš zákazník dostal ten najlepší komplexný servis.

Optika, kde sa cítite dobre

Naši zákazníci sú s našimi službami spokoní, o čom svedčia aj recenzie, a neustále sa k nám s radosťou vracajú, pretože vedia, že ochotný a milý personál opäť naplní ich očakávania.

Andrea Mikulíková

Andrea Mikulíková

Optometrista

Andrea Mikulíková je vyštudovaná optometristka, ktorej optika je veľkou vášňou. Venuje sa jej už viac ako 15 rokov.

placeholder570x570

Táňa Vajdiarová

Táňa Vajdiarová je vyškolená v oblasti optického poradenstva. Ona vám zhotovuje dioptrické okuliare - zábrus, čistenie, opravy. Všetky dioptrické okuliare prejdú jej zlatými rukami, aby bol váš zrak ostrejší.